Yeni Sayfa 1
 Panjur Nedir?

Panjur günümüzde pencere önlerine ve balkon kapatmakta kullanılan pratik bir sis ...Devamı »


 Pimapen Nedir?

Pimapen, pvc yani plastik pencere sistemlerinde günümüzde bir marka ismidir. Pla ...Devamı »


 Otomatik Motorlu Panjur Kampanya

OTOMATİK MOTORLU PANJUR KAMPANYA! 216 352 51 34 PEŞİN FİYATINA VADE FARKSIZ 1 ...Devamı »


 Panjur ve Pimapen Temizliği

ARTIK PANJUR TEMİZLİĞİ SIKINTISINA SON GETİRİYORUZ. PANALPEN PİMAPEN VE PANJUR T ...Devamı »


 7/24 Panjur Arıza Merkezi | 216 352 5 134

Panjur İpi, Kasnak, Makas, Menteşe, Otomatik Panjur İpi, Motorlu Panjur ve Plast ...Devamı »


 (1)SULTANBEYLİ PİMAPEN

   

Sultanbeyli pimapen, profesyonel ve uzman kadrosuyla pimapen pencere ve kapı sistemlerinde kaliteli ve garantili hizmet verir.

Neden Pimapen?

Sultenbeyli pimapen bayisi olarak, kapı ve pencere sistemlerinde isim yapmış ve tüm Türkiye genelinde ismini marka olarak tanıtmış, kaliteli, garantili ve güvenilir bir markadır.

Eski Pencere ve Kapılarınızı Pimapenle Değiştirmek Neler Katar?

Eski ahşap veya pvc plastik pencere ve kapılarınızı pimapenle değiştirmek bütçenize ekonomi sağlar. Isı kaybını azaltır, soğuk havaya karşı izolasyon sağlar, seslere karşı direnç gösterir, yıpranmaz, boya veya vernik gibi bakımlara ihtiyaç duymaz, evinizi ısıtırken harcadığınız enerjinin %50'sini kullanarak ısınma sağlar, sağlıklı havalandırma imkânı sunar. Pimapen ile ilgili birçok avantaj söylenebilir ama en önemlisi ödediğiniz parayı size geri kazandırır. Enerjiden büyük tasarruf yapmanızı sağlar.

Pimapen Üretiminin Önemi

Pimapen üretimini yapmak her ne kolay gözükse de aslında zor ve oto kontrol isteyen bir iştir. Pimapen imalat aşamasında her bölümü kontrol etmek ve sistemlerin doğru ve dayanaklığını test ederek tespit edip onaylamak çok önemlidir. Pimapen imalatında dikkat edilmesi gereken alınan ölçülerin net ve doğru olması kaliteli pimapen üretimine büyük kolaylık sağlar.

Ölçü alma işlemleri, alanında ehil olan ve bu konuda deneyimli ve eğitimli kişiler tarafından yapılmalıdır. Pencere ve kapının yerlerinin uygunluğu, eğri duvar yapıları, girinti ve çıkıntıların durumlarını belirtmeli ve ona göre ölçü alması gerekir.

Pimapen Satış Sözleşmesi Yapıyor musunuz?

Müşterilerimiz onay verdikten sonra karşılıklı olarak satış sözleşmesi yaparız. Pimapen pencere ve kapıların resimleri çizilir, istenilen özellikler, pimapen modeli, renk, cam modeli, pimapen fiyatı ve tüm detaylar sözleşmeye aktarılarak karşılıklı olarak imzalanarak bir nüshası müşterilerimize bırakılır.

Pimapen Montajı ve Önemi

Sultanbeyli pimapen olarak bu alanda kaliteli ve alanında uzman pimapen montaj ustalarıyla çalışmaktayız.

Pimapen montajı, ustalık ve profesyonellik isteyen bir işlemdir. Pimapen uygulamada en önemli kısım, ölçülerin doğruluğunu kontrol etmek ve uygulama yapılacak yerin iyice incelenmesi pimapen montajını kolaylaştırmaktadır.

Pimapen montajında en sıkıntılı kısım evin eşyalı olması montajı biraz zorlaştırmaktadır. Pimapen montajı yapılacak her odanın korumaya alınarak izole edilmesidir. İşini bilen bir pimapen ustası nasıl korumaya alacağını ve evi fazla kirletmeden nasıl montaj yapacağını bilmektedir.

Sultanbeyli Pimapen Tamiri

Sultanbeyli bölgesinde pimapen ve diğer pvc plastik doğrama sistemlerinin teknik tamir servis hizmetiniz vermekteyiz. Pimapenleriniz ile ilgili yaşadığınız her türlü arızalar için bizleri arayabilir servis talebinde bulabilirsiniz.

Pimapen Tamir Servislerine Garanti Veriyor musunuz?

Sultanbeyli pimapen tamir servisi olarak, yapılan tüm tamir ve değişen tüm parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Garanti kapmasında olduğunu bırakılan servis formlarında belirtilmektedir.

Sultanbeyli Pimapen Servisi

Sultanbeyli pimapen teknik servisi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Kaliteli ve alanında uzman ehil ustalarla çalışmaktayız.

Sultanbeyli pimapen sayfası için arama etiketleri: sultanbeyli pimapen tamiri, sultanbeyli pimapen servisi, sultanbeyli pimapen ustası, sultanbeyli pimapenci, sultanbeyli pimapen bayileri, sultanbeyli pimapen firmaları, sultanbeyli pimapen tamircisi, sultanbeyli pimapen fiyatları 
© 2010 PANALPEN  TÜM HAKLARI SAKLIDIR.